Cleveland KMC Top 8 Decklists

1st Place - Chase Cosgrove

3 Borran, the Reality Shaper
2 Broodmother
3 Cryo-Nucleus
2 Grand Manipulator Agaryx
3 Hover-Talon
3 Infernal Taskmaster
2 Kronax the Brutal
1 Major Ao
3 Psychic Predator Rusalka
3 Rain-Cloud Kraken
2 Serpens, the Spirit Shifter
1 Squillace Scourge
3 Sumo Artichoke
3 Tar Gusher
3 The Arbiter
2 Underworld Stalker
3 Warchief Kyo

2nd Place - Alexander Greene
3 Blinder Beetle
2 Blitzer-Mech Falkora
2 Bodyguard Vorg
2 Ember Adept
3 Krakus the Dominator
2 Luminous Shieldwing
3 Magris the Magnetizer
3 Major Ao
3 Metal Max
3 The Arbiter
3 Blinder Beetle Prime
3 Restless Conflagration
2 Torhelm, Stomper Elite
2 Warmaster Tatsurion
1 Blaze Helix
3 Containment Field

3rd Place - Richard Zapp
3 Battlebred Defender
2 Bronze-Arm Tribe
3 Broodmother
3 Jackalax
1 Keeper of Laws
3 Pouncing Crickant
3 Rapscallion
2 Sword Horned
3 The Arbiter
3 Tricky Turnip
3 Anjak, the All-Kin
3 Beastlord Rulchor
1 Blinder Beetle Prime
1 Boulderfist the Pulverizer
3 Charging Greatclaw
3 Containment Field

4th Place - Nathan Reinhart
3 Battlebred Defender
2 Blinder Beetle
2 Broodmother
2 Commissar Soris
2 Keeper of Laws
3 Luminous Shieldwing
3 Magris the Magnetizer
3 Shimmerwing
2 Sword Horned
3 The Arbiter
3 Tricky Turnip
2 Anjak, the All-Kin
3 Blinder Beetle Prime
2 Shaman of the Vigil
2 Sunstorm Dreadnought
3 Containment Field

5th Place - Matt Robinson
3 Blastforge Sweeper
2 Blinder Beetle
3 Borran, the Reality Shaper
3 Broodmother
3 Cryo-Nucleus
2 Grand Manipulator Agaryx
3 Hover-Talon
3 Infernal Taskmaster
3 Ironwill Tree
1 Kivu, Ingenious Shaman
2 Kronax the Brutal
3 Psychic Predator Rusalka
1 Serpens, the Spirit Shifter
3 Sumo Artichoke
3 The Arbiter
2 Underworld Stalker
3 Warchief Kyo

6th Place - Shawn Zima
3 Grand Manipulator Agaryx
3 Hover-Talon
3 Ironwill Tree
3 Kronax the Brutal
2 Scrapheap Hunter
3 Serpens, the Spirit Shifter
3 Spire Puppet
3 Tar Gusher
3 The Arbiter
3 Underworld Stalker
3 Warchief Kyo
2 Absolute Incineration
2 Blaze Helix
2 Drill Storm
3 Terror Pit
2 Tornado Flame

7th Place - Chris Durand
2 Blinder Beetle
2 Bronze-Arm Renegade
3 Broodmother
3 Cyber Scamp
3 General Finbarr
3 Keeper of Laws
3 Psychic Predator Rusalka
2 Rain-Cloud Kraken
3 Sword Horned
3 The Arbiter
3 Tricky Turnip
3 Anjak, the All-Kin
3 Blinder Beetle Prime
1 Kalorth, Lord of Tides
3 Piercing Judgment

8th Place - Edward Costello
2 Blinder Beetle
2 Blitzer-Mech Falkora
2 Bodyguard Vorg
3 Ember Adept
2 Hover-Talon
3 Keeper of Laws
2 Krakus the Dominator
2 Luminous Shieldwing
3 Magris the Magnetizer
2 Major Ao
3 Metal Max
2 The Arbiter
3 Blinder Beetle Prime
2 Restless Conflagration
1 Torhelm, Stomper Elite
2 Warmaster Tatsurion
2 Blaze Helix
2 Containment Field

Discussion

comments